Skip to main content

Odzież medyczna Kraków

MediBrand to marka, której największym wyróżnikiem jest łączenie ponadczasowych elementów z nowoczesnymi trendami, efektem czego jest kolekcja ubrań medycznych dedykowanym obecnym, jak i przyszłym pracownikom ochrony zdrowia oraz salonów kosmetycznych. Tworzona odzież charakteryzuje się wysoką jakością pod względem wykonania oraz estetyki. Jeżeli więc szukasz trwałych, dających poczucie komfortu elementów służbowego stroju takich jak fartuchy czy bluzy, to nasza oferta będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasz asortyment dedykujemy zarówno osobom z Krakowa, jak i terenu całego naszego kraju.

Odzież medyczna to podstawowe wyposażenie studenta medycyny, pielęgniarstwa, weterynarii oraz kosmetologii

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z pracą w szeroko rozumianej ochronie zdrowia lub branży beauty, to z całą pewnością powinieneś zadbać o swoje podstawowe wyposażenie. Praca lub studia w Krakowie na kierunku kosmetycznym lub kierunkach medycznych wiążą się bowiem z setkami godzin odbytych praktyk, a co za tym idzie, koniecznością posiadania stroju służbowego np. fartucha. Odzież medyczna lub kosmetyczna nie tylko pozwoli Ci na ochronę Twoich osobistych ubrań. Jej noszenie zapewni Ci w pełni profesjonalny wygląd, a także zagwarantuje niezbędny komfort podczas wykonywania wszystkich służbowych czynności.

Ubrania medyczne zaprojektowane przez medyków dla medyków

Nikt nie zna bardziej potrzeb obecnych pracowników ochrony zdrowia, aniżeli medycy. Rozumieją oni bowiem doskonale bolączki odbywania wielogodzinnych zmian, wykonywania służbowych czynności bez chwili odpoczynku w fartuchach czy też zmagania się z nieprzewidzianymi sytuacjami. Ubrania medyczne noszone podczas pracy muszą być wytrzymałe i odporne na każde zaistniałe zdarzenie. Prezentowana w naszym asortymencie odzież została zaprojektowana w taki sposób, by jej funkcjonalny krój zapewniał maksymalny komfort wszystkim pracownikom ochrony zdrowia. Każdy poszczególny element garderoby jest w 100 % przemyślany pod wieloma względami i został przetestowany w wymagającym środowisku pracy.

Fartuchy medyczne damskie i męskie

Nie musisz rezygnować z dobrego wyglądu, gdy jesteś w pracy. Strój formalny może być bowiem modny oraz odpowiednio dopasowany, a najlepszym na to przykładem jest przygotowana przez nas oferta. Fartuchy medyczne damskie i męskie to ubrania zaprojektowane z myślą o pracownikach ochrony zdrowia, weterynarzach oraz kosmetologach, którzy chcą zachować swój własny i unikalny styl w każdych warunkach. Tego rodzaju ubrania wykonane są z lekkich, przewiewnych materiałów, a jednocześnie charakteryzują się wytrzymałością oraz odpornością na rozerwanie.

Bluzy medyczne męskie i damskie

Kosmetolog, lekarz czy też fizjoterapeuta – w tych zawodach liczą się nie tylko posiadane umiejętności, ale również profesjonalny wizerunek, który budzi zaufanie już od pierwszego spotkania z pacjentem. Z tego względu odzież taka jak fartuchy czy też bluzy medyczne damskie lub męskie powinna być podstawowym wyposażeniem każdego pracownika branży beauty, ochrony zdrowia czy też branż pokrewnych.

Odzież medyczna w różnych kolorach

Bluza medyczna damska VALVA deep raspberry

Doskonale rozumiemy, że każdy z nas ma inne upodobania, dlatego też znajdująca się w naszym asortymencie odzież medyczna została zaprojektowana z myślą o różnych potrzebach. Prezentowane fartuchy, bluzy czy też spodnie oprócz naturalnych różnic w kroju, mogą mieć również odmienną kolorystykę, co z pewnością docenią osoby posiadające swój indywidualny styl. W ofercie posiadamy ubrania w tradycyjnych kolorach takich jak biały, niebieski czy oliwkowy, lecz dostępnych możliwości jest zdecydowanie więcej. Przekonaj się o tym samodzielnie, wybierając jeden z wielu modeli fartuchów, bluz czy też innych elementów odzieży medycznej.